• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

علی حنطه ، سرمربی مشكی پوشان فوتبال ابومسلم خراسان : من عاشق ابومسلمم ؛

   |  سه شنبه 23 فروردین 1390

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان با عذرخواهی از خبرنگاران مشهدی به دلیل ترك مصاحبه پس از بازی تیمش در مقابل سپیدرود رشت گفت: این حق ما نبود كه مزد پیروزیمان را این‌طور بدهند. پس پیروزی تیم فوتبال ابومسلم در مقابل سپیدرود رشت با نتیجه 3 بر صفر، در حالی که خبرنگاران برای انجام مصاحبه پس از بازی در زیر باران در کنار نیمکت تیم ابومسم حاضر شدند، علی حنطه، سرمربی این تیم در میان مصاحبه با اشاره سرپرست تیم خود، مصاحبه را به یکباره ترک کرد و با تلفن سرپرست صحبت کرد که این اتفاق باعث دلخوری خبرنگاران شد....

این اتفاق بازتاب‎هایی در رسانه‌های استان خراسان رضوی داشت که این بازتاب‌ها به مذاق این مربی خوش نیامده و از اکنون برای شکست احتمالی تیمش در مقابل پیام مخابرات فارس بهانه‎جویی کرده و اعلام می‌کند در صورت شکست، مسوولیت آن بر عهده خبرنگار یکی از روزنامه‎هاست که مطلبی علیه او نوشته است.

علی حنطه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، ‌در خصوص این اتفاق تصریح کرد: پس از پیروزی تیم ابومسلم در مقابل سپیدرود رشت، استاندار خراسان رضوی برای تبریك این پیروزی، با سرپرست تیم تماس گرفته بود که من همان جا با عذرخواهی از خبرنگاران، به تماس او پاسخ دادم و پس از آن برگشتم كه دیگر از خبرنگاران خبری نبود؛ من به خاطر این كار از همه كسانی كه آنجا بودند عذرخواهی کرده و می‌كنم، اما پس از این اتفاق برخورد مناسبی با من و تیمم نشد.

وی ادامه داد: در آن بازی خیلی خوب بازی كرده و با 3 گل حریف را شكست دادیم اما این مزد زحمات ما نبود كه خبرنگاران به این نحو علیه ما بنویسند و با من این طور برخورد كنند، شاید این نتیجه بردهای ماست كه به واسطه آن عده‌ای ناراحت شده‌اند و نمی‌خواهند ما دیگر پیروز شویم.

وی با اشاره به گزارش یكی از روزنامه‌های استان در خصوص اتفاقات پس از بازی تیم‌های ابومسلم و سپیدرود رشت مدعی شد: مردم بدانند كه این روزنامه با این گزارش خود تمرکز من و تیم را بر هم زده است و بازیكنانم نمی‌توانند به درستی تمرین كنند؛ اگر در مقابل پیام مخابرات شیراز شكست خوردیم مردم بدانند این روزنامه مقصر است كه برای ما دائما حاشیه درست می‌كند.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان افزود: ما پس از این همه مشكلات، در حال نتیجه گرفتن بودیم و بازیكنانم از روز سوم فروردین در حالی كه همه در حال گذراندن تعطیلات بودند، سخت تمرین كردند تا توانستیم نتیجه بگیریم اما دوستان این طور از ما تقدیر كردند.

وی ادامه داد: این روزنامه من را برای ابومسلم كوچك دانسته و برای ابومسلم تعیین تكلیف می‌كند، آیا من كوچكم كه با 6 مربی بزرگ فوتبال كشور از جمله میثاقیان، كاظمی، مظلومی و عزیزی كار كرده‌ام، 22 سال در ابومسلم بوده‌ام و همواره در روزهای سخت به كمك این تیم آمده‌ام؛ در زمانی كه كمیته انضباطی در حال تعلیق ابومسلم بود، طلب 80 میلیونی خود از این تیم را به خاطر مردم بخشیدم تا تیم تعلیق نشود.

حنطه تصریح کرد: اینكه ورزشگاه تختی مشهد سالن كنفرانس ندارند و خبرنگاران مجبورند زیر باران كار كنند، دیگر به من ربطی ندارد؛ خودم هم در زیر آن باران برای انجام مصاحبه آمدم. من اهل حاشیه نیستم و اگر این كار را یك بار دیگر تكرار كردم، همه می‌توانند من را مقصر بدانند.

وی تصریح كرد: آن‌هایی كوچك‌اند كه من را كوچك می‌دانند؛ من به عشق ابومسلم، ‌امام رضا(ع) و مردم هدایت این تیم را قبول كردم در حالی كه از تیم‌های دیگر از جمله استقلال اهواز و حتی از خارج از كشور پیشنهاد داشتم.

حنطه تاكید كرد: خبرنگاران این روزنامه به جای حاشیه‌سازی و نوشتن علیه من، می‌توانستند مرا دعوت كرده تا رو در رو مشكلاتمان را حل می‌كردیم تا تیم ضربه نخورد؛ در این شرایط سخت انتهای فصل، نباید تمركز ما را بر هم می‌زدند.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم با اشاره به مطلب دیگری از این روزنامه در خصوص حضور جادوگر در تیم ابومسلم، عنوان کرد: دو روز قبل فردی با مدرك روانشناسی به سراغ ما آمده بود و می‌خواست برای ابومسلم كار روانشناسی انجام دهد كه من به او گفتم اكنون انتهای فصل است و به او نیازی نداریم و در این مدت كوتاه نمی‌توانیم از او استفاده كامل را ببریم اما نمی‌دانم چرا این روزنامه با ما این كار را می‌كند.

وی افزود: خبرنگاران قشر زحمت‌كشی هستند كه برای خدمت به جامعه قلم می‌زنند و من به همه آن‌ها احترام می‌گذارم اما عده‌ای هم به دنبال منافع خود هستند و با آبروی افراد بازی می‌كنند و در آینده نزدیك خیلی از حرف‌های نگفته را با سند و مدرك خواهم گفت.

حنطه ادامه داد: نمی‌دانم جرم من كه همیشه در لحظات حساس به داد تیم ابومسلم رسیده‌ام، چیست كه این طور با من برخورد می‌كنند.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات