• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

سومین گزارش ایسنا از برنامه مستقیم تلویزیونی ورزش خراسان رضوی با حضور دکتر وفایی مالک، ناصری پور رئیس هیئت عامل باشگاه ابومسلم خراسان

   |  جمعه 30 اردیبهشت 1390
دکتر وفایی مالك باشگاه ابومسلم: شهسواری كم طاقت شده بود،  به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، وفایی، مالك باشگاه ابومسلم در ادامه این برنامه با بیان اینكه شهسواری در ادامه بازی‌ها نسبت به روند موجود كم حوصله و كم طاقت شده بود، تصریح كرد: زمانی كه به شهسواری پیشنهاد حضور در ابومسلم را دادم، تیم در سخت‌ترین شرایط ممكن بود و این پست را هر كسی قبول نمی‌كرد. وی ادامه داد: در ابتدا شهسواری به طور شبانه روزی برای تیم كار می‌كرد و حتی جلساتمان در استانداری تا ساعت 2:30 الی 3 صبح هم طول می‌كشید. در رابطه با تعیین سرمربی، وی با همه مربیان استان مذاكراتی را انجام داد كه جمع بندی نهایی آن كاظم غیاثیان بود. وی افزود: در مذاكراتی كه آن موقع شهسواری با نادر دست‌نشان داشت، خبر منشوری بودن وی قطعی نشده بود و شهسواری خیلی این موضوع را پیگیری كرد....
مدیرعامل سابق باشگاه ابومسلم گفت: وقتی دیدم وفایی به عنوان مالك، پول بازیكنان و من را نمی‌دهد و همه چك‌ها برگشت خورده‌اند، تصمیم به رفتن گرفتم. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه خراسان، ناصر شهسواری روز گذشته در برنامه تلویزیونی ورزش خراسان رضوی با بیان اینكه من پیامكی مبنی بر استعفا به وفایی نزده‌ام، تصریح كرد: من به تیم ابومسلم آمدم تا خدمت كنم اما نه مجانی. 

وی ادامه داد: بعد از اینكه با این باشگاه قرارداد بستم، وفایی جلسات را مكررا كنسل می‌كرد؛ وقتی مطالبات بازیكنان پرداخت نمی‌شود و از طرفی با توجه به اینکه من هم مفت و مجانی از جیب خودم خرج می‌كردم و چیزی هم به من نمی‌دادند، تصمیم به رفتن گرفتم. شهسواری در ادامه در خصوص دلایل جدایی آرمین رهبر، مربی تیم ابومسلم خاطرنشان كرد: آرمین رهبر را به دلیل ایجاد نفاق در تیم اخراج كردم....
 
وی با بیان اینكه تیم ابومسلم را من و اصغر صدری، به تنهایی در این فصل بستیم، گفت: در این بین من به تنهایی كارهای تیم را انجام می‌دادم. متاسفانه روی هر سرمربی كه دست می‌گذاشتیم قبول نمی‌کرد و حتی كاظم غیاثیان هم به زور آمد چرا كه می‌گفت تیمی را كه بسته شده است، باید چكار كنم.
 
شهسواری ادامه داد: در حالی كه تیم‌ها آماده برگزاری مسابقات لیگ بودند، ما تازه تیم تشكیل می‌دادیم، آن هم به تنهایی. با همه مشكلات موجود، تیم تنها با 700 میلیون تومان یعنی در حد یك بازیكن لیگ برتری بسته شد.
 
وی افزود: زمانی كه من به تیم ابومسلم آمدم با وجود اینكه این باشگاه حتی اتاقی نداشت، بیشترین پول به این تیم آمد و حتی تیم‌های والیبال و هندبال را راه انداختیم.
 
مالك باشگاه ابومسلم: شهسواری كم طاقت شده بود
 
به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، وفایی، مالك باشگاه ابومسلم در ادامه این برنامه با بیان اینكه شهسواری در ادامه بازی‌ها نسبت به روند موجود كم حوصله و كم طاقت شده بود، تصریح كرد: زمانی كه به شهسواری پیشنهاد حضور در ابومسلم را دادم، تیم در سخت‌ترین شرایط ممكن بود و این پست را هر كسی قبول نمی‌كرد.
 
وی ادامه داد: در ابتدا شهسواری به طور شبانه روزی برای تیم كار می‌كرد و حتی جلساتمان در استانداری تا ساعت 2:30 الی 3 صبح هم طول می‌كشید. در رابطه با تعیین سرمربی، وی با همه مربیان استان مذاكراتی را انجام داد كه جمع بندی نهایی آن كاظم غیاثیان بود.
 
وی افزود: در مذاكراتی كه آن موقع شهسواری با نادر دست‌نشان داشت، خبر منشوری بودن وی قطعی نشده بود و شهسواری خیلی این موضوع را پیگیری كرد.
 
وفایی گفت: وقتی مسابقات لیگ شروع و شرایط برای تیم سخت شد، به نظرم رسید كه شهسواری به نوعی كم طاقت شده است، چرا كه مشكلاتی در رابطه با دفتر باشگاه، خوابگاه و مسائل دیگری وجود داشت كه وی در پیامكی كه به من زد، گفت كه دیگر نمی‌تواند ادامه بدهد و یك فكری به حال خودتان بكنید.
 
وی در ادامه به بحث مالكیتی ابومسلم اشاره كرد و گفت: در دو سال قبل بحث مالكیتی ابومسلم مطرح شد و در استانداری كمیته 5 نفره‌ای با حضور رییس كمیته انضباطی و طرفین دعوا یعنی آقایان شفق و بنی‌اسد برگزار شد كه با توجه به اینكه شفق طلبكار بود و بنی‌اسد هم كه ظاهرا امكان پرداخت آن را نداشت، در نهایت به این نتیجه رسیدند كه باشگاه را به مدیریت استان واگذار كنند.
 
مالك باشگاه ابومسلم اضافه كرد: محتوای این واگذاری این بود كه بنی‌اسد با توجه به اینكه پول خرید باشگاه را ندارد لذا مالكیتی بر آن نیست و دوم اینكه اگر این انتقال به مدیریت استان صورت گیرد، شفق از حقش می‌گذرد و همان جا هم متن نوشته شده به امضای همه افراد حاضر و در آن جلسه به غیر از پژمان به دلیل عدم حضور در جلسه رسید.
 
وی ادامه داد: طبق اعلام آن جلسه، تیم ابومسلم به مدیریت استان واگذار شد و مهدی زمان به مدت یك سال مالكیت زمانی نسبت به این باشگاه داشت كه علاوه بر اینكه باید بدهی‌ها و هزینه‌های جاری باشگاه را بپردازد و تیم را هم در لیگ برتر نگه دارد و در آن جلسه حتی وی مقداری وجوه نقد برای پرداخت مطالبات بازیكنان هم آورده بود.
 
وفایی در خصوص شبهه ایجاد شده مبنی بر مالكیت ابومسلم اظهار كرد: جریان واگذاری باشگاه ابومسلم به مدیریت استان كاملا قانونی انجام شده است و به امضای همه افراد حاضر در جلسه رسیده بود و این موضوع قطعی شده بود چرا كه اگر قطعی نمی‌شد، استاندار نمی‌توانست مالكیت را به من یا زمان بدهد.
 
وی به نامه روز چهارشنبه گذشته استاندار خراسان رضوی مبنی بر واگذاری مالكیت باشگاه ابومسلم به وفایی اشاره كرد و افزود: در نامه‌ی استاندار آمده است در شهریور ماه سال 89 این باشگاه به من واگذار شده است.
 
مالك باشگاه ابومسلم در خصوص پرداخت هزینه‌های تعلیق و مطالبات بازیکنان بیان کرد: علاوه بر پرداخت كامل هزینه‌های تعلیق،‌ تنها 10 درصد از مطالبات بازیكنان باقی مانده است كه آن هم در خرداد ماه سال جاری پرداخت خواهد شد.
 
وی ادامه داد: حق باشگاه ابومسلم نیست كه این قدر مشكل مدیریتی و مالكیتی داشته باشد و كار به جایی برسد كه مدیریت استان در این كار دخالت كند، وقتی آقایان از خود صلب مسوولیت كنند و پول بازیكنان را ندهند، علاوه بر اینكه مراجعه بازیكنان به كمیته انضباطی را خواهیم داشت، احتمال سقوط تیمی كه در لیگ دسته یك است نیز وجود دارد، كما اینكه حكم تعلیق آن هم قطعی شده بود.
 
وفایی با بیان اینكه نمی‌دانم علت تفاوت 6 میلیارد بدهی حسابرسی شده خود باشگاه و 14 میلیارد تومان بدهی اعلام شده توسط كمیته انضباطی چیست، تصریح كرد: یك نفر باید پاسخ دهد كه در طول 5-4 سال گذشته چه اتفاقاتی افتاده كه این همه بدهی به بار آمده است و این پول كجا رفته است. اگر این 6 میلیارد پرداخت نشده، كجا رفته است و اگر پرداخت شده، چرا هر روز یكی مدعی می‌شود.
 
وی ادامه داد: بحث فرد من یا هر كس دیگری كه بخواهد مالك باشگاه شود نیست، این موضوع باید یك بار برای همیشه حل شود كه ثبات مالكیت، مدیریت و برنامه‌ریزی ایجاد شود.
 
وی اضافه كرد: باید نگاهمان به آینده به گونه‌ای باشد كه در هر سه بخش اقتصادی، فرهنگی ورزشی به ثبات برسیم و بتوانیم علاوه بر ایجاد اخلاق مداری، به دنبال تامین مبانی باشیم كه بتواند مسائل اقتصادیمان را برای همیشه حل كند.
 
آرمین رهبر:
ابتدای فصل همه دلال‌های بزرگ فوتبال ایران اطراف ابومسلم بودند
 
به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، همچنین آرمین رهبر، مربی سابق تیم فوتبال ابومسلم در ادامه این برنامه تلویزیونی در واكنش به صحبت‌های شهسواری مبنی بر مذاكره شهسواری با همه مربیان مشهدی عنوان كرد: متاسفم كه شهسواری اینگونه صحبت كرد. من مواردی را كه تا به الان به خاطر عشق و علاقه به ابومسلم به زبان نیاورده بودم، مجبور شدم مطرح کنم. در مقطعی كه شهسواری مدعی است كه با تمام مربیان مشهدی صحبت كرده، اصلا این گونه نبوده است.
 
وی افزود: علی حنطه و خداداد عزیزی در آن مقطع هیچ تیمی نداشتند، غیاثیان هم هنوز به چین نرفته بود و هادی برگی‌زر هم می‌توانست به تیم برگردد.
 
رهبر با انتقاد از عملكرد شهسواری بیان كرد: این فرد از روز اول به شكلی به تیم نگاه كرد كه من نتوانستم سكوت كنم. كجای دنیا سابقه دارد كه تیمی به عظمت ابومسلم در خارج از شهر خودش بسته شود؟
 
وی به بحث دلالی در ابومسلم اشاره كرد و گفت: شهسواری می‌گوید كه ما در تهران اردوی آن چنانی داشتیم. از زحمات مدیریت باشگاه تشكر می‌كنم ولی باید بگویم كه همه ما دلال‌های بزرگ فوتبال ایران را می‌شناسیم كه همه آن‌ها اطراف ابومسلم بودند.
 
رهبر در ادامه تصریح كرد: در جایی كه ما می‌توانیم رضا حقیقی، علیرضا جلیلی، وحید عسكری و جواد ضیغمی را كه به تیم‌های دیگر رفته بودند جذب كنم، وی موضع گرفت و با نگاهی كه به نیروی بومی داشت، همه این بچه‌ها رفتند.
 
وی با اشاره به صحبت‌های شهسواری مبنی بر اینكه در زمان حضورش كارها را به تنهایی انجام می‌دادم، تصریح كرد: در تمام زمانی كه شهسواری مدیرعامل باشگاه بود،‌ همه مشهد در كنارش بود و وی اصلا تنها نبود. تمرینی نبود كه هاشم حسینی، رییس هیات فوتبال استان و حسینی، سرپرست تیم در كنارش نباشند. این دوستانی كه اینگونه صحبت می‌كنند فردا را هم در نظر بگیرند.
 
رییس هیات عامل ابومسلم:
فكر می‌كردیم به هر فضایی كه وارد می‌شویم باید منتظر هر اتفاقی باشیم
 
حسن ناصری‌پور، ریس هیات عامل باشگاه ابومسلم نیز در ادامه این برنامه گفت: ابومسلم ركن ركینی دارد كه آن هوادارانش است، در حالی كه نه مدیریت دارد و نه مباحث مالی.
 
وی ادامه داد: این فصل برای باشگاه ابومسلم نقطه عطف مشكلاتی بود كه از قبل برایش به میراث گذاشته شده بود. اردیبهشت سال 89 كه تیم از لیگ برتر به لیگ دسته یك سقوط كرد، تیم تا 20 روز قبل از آغاز مسابقات رها شد، با این حال تا دقیقه 90 ما امید به صعود داشتیم.
 
ناصری‌پور اضافه كرد: در حالی كه سایر تیم‌ها به 3-2 اردو رفته بودند، ابومسلم هنوز تیم نداشت. حتی به بازیكنان فصل قبل رضایت نامه سفید امضا داده شده بود كه آن هم مسائلی را در پی داشت.
 
وی اظهار كرد: وقتی نادر دست‌نشان برای سرمربی تیم معرفی شد، فدراسیون خبر منشوری بودن وی را داد. مجید نامجو مطلق هم كه به گفته خودش از شدت نامهربانی‌ها فرار كرد. كاظم غیاثیان هم در رو دربایستی با هواداران سرمربی‌گری تیم را قبول كرد.
 
ناصری‌پور در ادامه یادآور شد: مشكلات به همین جا ختم نمی‌شود، از طرفی فدراسیون مصر بود كه تیم تعلیق شده و نباید مسابقه بدهد. حتی كفاشیان ساعت9:30 شب قبل از مسابقه گفت كه بروید فكری به حال بازی‌های آینده‌ كنید.
 
رییس هیات عامل باشگاه ابومسلم با بیان اینكه در این موضوع استاندار وارد كار شد، عنوان كرد: در صحبتی كه استاندار با سعیدلو، معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی داشت، ساعت1:30 صبح روز مسابقه به ما اعلام كردند كه می‌توانید بازی كنید و شریفی، رییس وقت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال كارت‌های بازیكنان را با قائم شهر فكس كرد.
 
وی گفت: كار به جایی رسیده بود كه به دلیل فشارهای زیادی كه از هر جهت بر تیم حاكم بود، فكر می‌كردیم به هر فضایی كه وارد می‌شویم باید منتظر هر اتفاقی باشیم.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic