• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

نشست مطبوعاتی مالک و رئیس، دبیر و اعضای هیئت عامل با خبرنگاران از نگاه روزنامه قدس: دکتر وفایی: مالک باشگاه ابومسلم منم

   |  شنبه 31 اردیبهشت 1390
مالک باشگاه ابومسلم خراسان رضوی گفت: مالکیت باشگاه به صورت قانونی در اختیار من است و اسناد ثبتی آن تا هفته آینده آماده می شود. اسماعیل وفایی در اولین کنفرانس خبری باشگاه ابومسلم که پس از گذشت یک فصل از حضورش در باشگاه ابومسلم برگزار شد، تصریح کرد: در جلسه کمیته پنج نفره ورزش استان که دو سال قبل در زمان بحران ابومسلم رخ داد، بحث اختلاف آقایان شفق و بنی اسد بر سر مالکیت باشگاه بررسی و تصمیم گرفته شد که مالکیت تیم در اختیار استانداری قرار گیرد و دو طرف دعوا صورتجلسه را در حضور شریفی، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امضا کردند و انتقال مالکیت باشگاه توسط فدراسیون فوتبال قطعی اعلام شد. وی ادامه داد: پس از این اتفاق، محمدرضا عباسی که اکنون ادعای مالکیت دارد و خود هم در آن جلسه بود، مهدی زمان را برای مالکیت معرفی کرد که مقرر شد منوط به پرداخت تعهدات فصل جاری، باشگاه ابومسلم موقتا در اختیار او قرار گیرد اما در صورتی که تیم در لیگ برتر ماند و مشکلاتش حل شد انتقال باشگاه به صورت دائم به مهدی زمان قطعی شود. ...
وی خاطرنشان کرد: مهدی زمان مالکیت تیم را تا آخر فصل بر عهده گرفت اما تیم سقوط کرد و مهدی زمان اعلام کرد که توان ادامه کاررا ندارد و مالکیت به استانداری بازگشت و 20 روز مانده به آغاز مسابقات لیگ دسته اول، دوباره مشکل مالکیت پیش آمد، ضمن این که تیم تعلیق هم بود و کلی بدهی داشت و ممکن بود به لیگ دسته دوم سقوط کند. 
وی افزود: در این شرایط با مشورت مدیرکل تربیت بدنی استان مالکیت باشگاه به من داده شد که البته من برای قبول کار دو شرط داشتم؛ ایجاد هماهنگی و همدلی در استان برای کمک به ابومسلم و این که تکلیف بدهی های تیم مشخص شود. روزی که به این تیم آمدم هیچ چیز از ابومسلم به غیر از یک نام وجود نداشت وما زمانی برای رفتن به دنبال کارهای ثبت اسناد مالکیت باشگاه نداشتیم . 
*هشدار به بنی اسد 
مالک باشگاه ابومسلم خراسان رضوی با اشاره به ادعای بنی اسد، مالک سابق باشگاه مبنی بر این که تنها 17 درصد سهام باشگاه را در اختیار داشته و آن 17 درصد را به استانداری واگذار کرده است، تصریح کرد: این فرد مدعی است تنها 17 درصد سهام را واگذار کرده اما چطور پس از توافق در استانداری و امضای صورتجلسه واگذاری باشگاه به استانداری، در حالی که مدعی است فقط مالک 17 درصد باشگاه است، 100 درصد سهام آن را در دفتر ثبت اسناد به نام محمدرضا عباسی کرده است، این آقا حواسش باشد که ممکن است متهم به فروش مال به دو نفر شود. 
*بدهی های امسال 
وی افزود: امسال تنها سالی است که بدهی های ما به سال آینده موکول نمی شود در حالی که ما هنوز از سال 84 بدهی داریم؛ چرا نمی روید از مالکان و مدیران تیم از سال 84 به بعد بپرسید که چرا هنوز بدهی هایشان را پرداخت نکرده اند؟ چرا نمی پرسید پول هایی که در این سال ها گرفته اند کجا رفته است؟ 
وفایی در خصوص بدهی های تیمش تأکید کرد: طبق برآورد ما تیم 7 میلیارد تومان از سال های قبل بدهی دارد اما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدعی است این رقم معادل 14 میلیارد تومان است، زمانی که تیم را تحویل من دادند هیچ چیز نداشت، اگر دنبال روشنگری هستید از گذشتگان بپرسید اموال باشگاه چه شده است، 14 ماشین ابومسلم کجا رفته، این بدهی ها از کجا آمده و این پول ها کجا خرج شده است، اما در عوض شما خبرنگاران امسال که تیم حاشیه نداشت، پیاز داغ حاشیه ها را با بحث مالکیت زیاد می کنید. 
* 20 میلیون کمک استانداری 
مشاور استاندار خراسان رضوی در پاسخ به سؤالی در خصوص کمک های استانداری به باشگاه ابومسلم تاکید کرد: اگرکسی تاکنون یک هزار تومانی به ابومسلم کمک کرده است، بیاید اعلام کند؛ هیچ کسی به ما کمک نکرده اما باشگاه در این مدت با اقتدار کار خود را انجام داده و تنها استانداری 20 میلیون تومان به ما کمک کرده است. 
* والیبال و هندبال سر راه 
مالک باشگاه ابومسلم در ادامه در مورد مشکلات تیم والیبال ابومسلم نیز گفت: از ابتدا تنها می خواستم در فوتبال حضور داشته باشم و والیبال و هندبال را نمی خواستم اما زمانی که بحث این دو تیم شد، قول هایی به ما دادند اما اتفاق دیگری افتاد؛ از ابتدا بنا بود همه برای این تیم ها به ما کمک کنند نه این که تمام هزینه آن بر عهده ما باشد، اما با این حال با والیبالی ها حتما تسویه حساب خواهد شد، ضمن اینکه گلایه هایی در مورد این تیم دارم از جمله این که اصلا خوب نبود که این تیم از ادامه مسابقات لیگ برتر انصراف داد. 
*مربی فصل آینده؟ 
وفایی در خصوص سرمربی فصل آینده تیمش تصریح کرد: در این مورد تصمیمی نگرفته ایم، اما بر روی چند گزینه و همچنین سرمربی فعلی تیم در حال بررسی هستیم و به زودی سرمربی را مشخص خواهیم کرد. 
*مالکیت قطعی 
وی خطاب به خبرنگاران گفت: اگر شما جای من بودید، در حالی که مالک نبودید حاضر بودید از جیب خودتان برای تیم هزینه کنید، امیدوارم تا پایان ماه آینده قضیه مالکیت تمام شود، ضمن این که استاندار خراسان رضوی طی نامه ای مالکیت قطعی من در باشگاه را تأیید و به اداره تربیت بدنی جهت اعلام به فدراسیون فوتبال و سازمان تربیت بدنی اعلام کرده است. 
*پشت پرده های قائم مقام 
حسن ناصری پور در کنفرانس خبری باشگاه ابومسلم با اشاره به جریان مالکیت باشگاه ابومسلم، اظهار کرد: وضعیت ابومسلم در حال حاضر مشخص است و احتیاج به جنجال ندارد؛ مصطفی بنی اسد سندی را به استانداری هبه کرد، اما اصل ماجرا این بود که وی اصلا مالک باشگاه نبوده و چیزی را از ناصر شفق خریده و باید مبلغ آن را پرداخت می کرده اما چنین اتفاقی صورت نگرفته است. 
* سربرگ جعلی 
قائم مقام باشگاه ابومسلم با اشاره به یکی دیگر از اتفاق های ابومسلم در فصل گذشته، بیان کرد: با مهر و امضای جعلی و با سربرگ باشگاه ابومسلم به بازیکن خارجی تیم رضایتنامه داده بودند در حالی که به نظر مربیان و بازیکنان، وی می توانست تأثیر بسزایی در خط حمله تیم داشته باشد. وی ادامه داد: باقر احمدی بازیکنی که تنها 3 دقیقه برای ابومسلم به میدان رفته، 250 میلیون تومان از این تیم طلب دارد و ریالی از طلبش کم نمی کند در حالی که فصل بعد با مبلغ 30 میلیون تومان با یک تیم لیگ پایین تر قرارداد بسته بود. 
*بدهی های میلیاردی 
رئیس هیأت عامل باشگاه ابومسلم هم در مورد وضعیت بدهی های باشگاه ابومسلم چنین عنوان کرد: حسابرسان مهدی زمان، مدیرعامل سابق باشگاه میزان بدهی ها را 6 میلیارد و 160 میلیون تومان اعلام کرده بودند که این بدهی ها از زمان گذشته بلکه حتی از زمان فینال جام حذفی است، ما در سال جاری با آندرانیک تیموریان تسویه حساب کردیم و خیلی راحت است که قرارداد امضا شود و تیم را نایب قهرمان جام حذفی کنید اما بدهی ها را بگذارید برای آینده.ناصری پور افزود: از صندوق میزان 6 میلیارد وام گرفته شده که سرپرست سابق تیم و مربی دروازه بان های تیم هر کدام 860 میلیون تومان بابت آن ضمانت کرده اند و دادگاه این ماجرا 30 خرداد ماه برگزار خواهد شد. 
وی تأکید کرد: وضعیت بدهی های ابومسلم آنقدر بغرنج است که اگر استاندار و مسؤولان قصد کمک به این تیم برای رقم زدن آینده بهتر دارند، باید در هیأت دولت این قضیه را مطرح کنند تا با جذب 10 تا 15 میلیارد تومان بدهی های باشگاه رفع شود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات