• بنر مناسبتی
  • slidebg1
    امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
    اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
    را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
  • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
    تفریح و بازى کنید
    زیرا دوست ندارم در دین شما
    خشونت و سختگیری
    دیده شود!
    پیامبر اکرم (ص)
  • شعر و طنز ورزشی
    ز ورزش بــود مـرد را راستــی

    ز سستـی کژی زاید و کاستــی
    تو کز ورزش دیگران دلخوشی
    نشاید که نامنت نهند ورزشی
  • اسلام، دین
    نشاط و شعف
    است نه اندوه...
    فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
    ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

* هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال ، الوند همدان - ابومسلم خراسان ، پنجشنبه 9 اذر ، ورزشگاه قدس همدان

   |  چهارشنبه 1 آذر 1391
هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى كشور - جام ازادگان

 الوند همدان - ابومسلم خراسان

پنجشنبه  9 اذر ماه 91 - ساعت 14:15

ورزشگاه قدس همدان


داور: جمشید دانش مهر کمک ها:  سخاوت سلیمان نژاد و قاسم بهاری

به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى ....

اسامی داوران دیدارهای هفته دوازدهم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاههای کشور از این قرار است:

پنجشنبه: 9 آذر

14: مس سرچشمه- گسترش فولاد تبریز (شهید زینلی سرچشمه)

داور: رحیم مهرپیشه  کمک ها: محمدرضا غنو و فرید امیدوار

14: شهرداری اراک- اتکا گلستان (امام خمینی «ره» اراک)

داور: رسول رهبر فام کمک ها: حمید سیفی آذر و امیر علیزاده

14: نساجی مازندران- استقلال اهواز (شهدا ساری)

داور: محمدباقر پورباقر کمک ها:  مجید ویشگاهی و محبت علی رضایی تبار

14: آهن بافق یزد- گل گهر سیرجان (شهدا آهن شهر)

داور: منصور نوری کمک ها: قهرمان نجفی و هادی طوسی

14: شهرداری یاسوج- مس رفسنجان تختی یاسوج)

داور: علی صفایی  کمک ها: رحیم حاجیلو و علی بوالحسنی

14: برق شیراز- فولاد یزد (شهید دستغیب شیراز)

داور: پیمان فرخی مهر کمک ها:  بهروز برون و رضا قیم

14:15 الوند همدان- ابومسلم خراسان (قدس همدان)

داور: جمشید دانش مهر کمک ها:  سخاوت سلیمان نژاد و قاسم بهاری

14:15 ماشین سازی تبریز- داماش ایرانیان (تختی تبریز)

داور: فرزاد معبودی کمک ها:  جهانبخش آرمان و یعقوب حجتی

14:15راهیان کرمانشاه-پاس همدان (آزادی کرمانشاه)

داور:محمدرضا اکبریان کمک ها: بابک عباسقلی زاده و محسن سلطانی

14:15شهرداری بندرعباس- نیروی زمینی تهران (خلیج فارس بندرعباس)

داور: سیدحسین زرگر کمک ها: رضا عبدوس و محمدرضا محمدی

14:30 نفت مسجد سلیمان- شاهین بوشهر (شهید بهنام محمدی)

داور: محمد ملکی کمک ها: محمدرضا مدیرروستا و مهدی سیفی

14:30 استقلال خوزستان- سایپا شمال (تختی اهواز)

داور: داور: جمشید محمدی کمک ها:  فرهاد خوشنواز و امراله طراح

14:30 ایرانجوان بوشهر- ملی حفاری اهواز (شهید بهشتی بوشهر)

داور: هادی حاج عباسی کمک ها:  حسن یوسفی و محمدرضا کناری

14:30 یادآوران شلمچه- شهرداری تبریز (اختصاصی نفت)

داور: اسماعیل آمری کمک ها: حسین رحیمی پور و علی اکبر نوری

 

 

دوازدهم

پنجشنبه ۹ آذر – ساعت ۱۴

 

نساجی مازندران-استقلال اهواز-شهدا-ساری

مس سرچشمه-گسترش فولاد تبریز-شهید زینلی-سرچشمه

شهرداری اراک-اتکا گلستان-امام خمینی (ره)-اراک

آهن بافق یزد-گل گهر سیرجان-شهدا سنگ آهن-بافق

شهرداری یاسوج-مس رفسنجان-تختی-یاسوج

برق شیراز-فولاد یزد-شهید دستغیب-شیراز

الوند همدان-ابومسلم خراسان-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۱۵

ماشین سازی تبریز-داماش ایرانیان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

راهیان کرمانشاه-پاس همدان-آزادی-کرمانشاه-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری بندرعباس-نیروی زمینی تهران-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۱۵

نفت مسجد سلیمان-شاهین بوشهر-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۴:۳۰

استقلال خوزستان-سایپا شمال-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

ایرانجوان بوشهر-ملی حفاری اهواز-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۳۰

یادآوران شلمچه-شهرداری تبریز-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

 

 ...............................................

 

هفته سیزدهم

یکشنبه ۱۹ آذر – ساعت ۱۴

داماش ایرانیان-نساجی مازندران-صنایع دفاع-تهران

گسترش فولاد تبریز-الوند همدان-بنیان دیزل- تبریز

اتکا گلستان-مس سرچشمه-شهدا-گرگان

ابومسلم خراسان-ماشین سازی تبریز-ثامن الائمه-مشهد

گل گهر سیرجان-نفت مسجد سلیمان-اختصاصی گل گهر-سیرجان

پاس همدان-شهرداری یاسوج-قدس-همدان

شهرداری تبریز-راهیان کرمانشاه-تختی-تبریز

مس رفسنجان-شهرداری بندرعباس-تختی-رفسنجان

سایپا شمال-یادآوران شلمچه-شهدا-ساری

نیروی زمینی تهران-ایرانجوان بوشهر-شهدا نزاجا-تهران

فولاد یزد-استقلال خوزستان-شهید نصیری-یزد

شاهین بوشهر-شهرداری اراک-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-آهن بافق یزد-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

ملی حفاری اهواز-برق شیراز-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 ............................................

 

هفته چهاردهم

جمعه ۸ دی – ساعت ۱۴

 

 ابومسلم خراسان-نساجی مازندران-ثامن الائمه-مشهد

اتکا گلستان-گسترش فولاد تبریز-شهدا-گرگان

الوند همدان-ماشین سازی تبریز-قدس-همدان

گل گهرسیرجان-شهرداری اراک-اختصاصی گل گهر-سیرجان

داماش ایرانیان-آهن بافق یزد-صنایع دفاع-تهران

شهرداری تبریز-پاس همدان-تختی-تبریز

شهرداری یاسوج-شهرداری بندرعباس-تختی-یاسوج

سایپا شمال-راهیان کرمانشاه-شهداء-ساری

مس رفسنجان-ایرانجوان بوشهر-تختی-رفسنجان

فولاد یزد-یادآوران شلمچه-شهید نصیری-یزد

نیروی زمینی تهران-برق شیراز-شهدا-نزاجا-تهران

شاهین بوشهر-مس سرچشمه-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-نفت مسجد سلیمان-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

ملی حفاری اهواز-استقلال خوزستان-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 

 ..............................................

هفته پانزدهم

یکشنبه ۱۷ دی – ساعت ۱۴

 

نساجی مازندران-الوند همدان-شهدا-ساری

گسترش فولاد تبریز-ماشین سازی تبریز-بنیان دیزل-تبریز

اتکا گلستان-شاهین بوشهر-شهدا-گرگان

مس سرچشمه- گل گهر سیرجان-شهید زینلی-سرچشمه

آهن بافق یزد-ابومسلم خراسان- شهدا سنگ آهن-بافق

شهرداری اراک-استقلال اهواز-امام خمینی-اراک

پاس همدان-شهرداری بندرعباس-قدس-همدان

شهرداری تبریز-سایپا شمال-تختی-تبریز

راهیان کرمانشاه-فولاد یزد-آزادی-کرمانشاه

برق شیراز-مس رفسنجان-شهید دستغیب-شیراز

نفت مسجد سلیمان-داماش ایرانیان-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۴:۱۵

ایرانجوان بوشهر-شهرداری یاسوج-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

یادآوران شلمچه-ملی حفاری اهواز-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال خوزستان-نیروی زمینی تهران-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 .............................................................

 

هفته شانزدهم

چهارشنبه ۲۷ دی – ساعت ۱۴

 

ماشین سازی تبریز-نساجی مازندران-تختی-تبریز

گل گهر سیرجان-اتکا گلستان-اختصاصی گل گهر-سیرجان

الوند همدان-آهن بافق یزد-قدس-همدان

ابومسلم خراسان-نفت مسجد سلیمان-ثامن الائمه-مشهد

داماش ایرانیان-شهرداری اراک-صنایع دفاع-تهران

سایپا شمال-پاس همدان-شهدا-ساری

شهرداری بندر عباس-ایرانجوان بوشهر-خلیج فارس-بندر عباس

فولاد یزد-شهرداری تبریز-شهید نصیری-یزد

شهرداری یاسوج-برق شیراز-تختی-یاسوج

مس رفسنجان-استقلال خوزستان-تختی-رفسنجان

نیروی زمینی تهران-یادآوران شلمچه-شهدا نزاجا-تهران

ملی حفاری اهواز-راهیان کرمانشاه-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

شاهین بوشهر-گسترش فولاد تبریز-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-مس سرچشمه-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 ...............................................

 

هفته هفدهم

جمعه ۶ بهمن – ساعت ۱۴

 

گسترش فولاد تبریز-نساجی مازندران-بنیان دیزل-تبریز

آهن بافق یزد-ماشین سازی تبریز-شهدا سنگ آهن-بافق

اتکا گلستان-استقلال اهواز-شهدا-گرگان

مس سرچشمه-داماش ایرانیان-شهید زینلی-سرچشمه

شهرداری اراک-ابومسلم خراسان-امام خمینی-اراک

پاس همدان-ایرانجوان بوشهر-قدس-همدان

سایپا شمال- فولاد یزد-شهدا-ساری

برق شیراز-شهرداری بندر عباس-شهیددستغیب-شیراز

شهرداری تبریز-ملی حفاری اهواز-تختی-تبریز

راهیان کرمانشاه-نیروی زمینی تهران-آزادی –کرمانشاه

شاهین بوشهر-گل گهر سیرجان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال خوزستان-شهرداری یاسوج-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

نفت مسجد سلیمان-الوند همدان-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۴:۱۵

یادآوران شلمچه-مس رفسنجان-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 

 ...........................................

هفته هجدهم

پنجشنبه ۱۲ بهمن – ساعت ۱۴

 

نساجی مازندران-آهن بافق یزد-شهدا-ساری

گل گهر سیرجان-گسترش فولاد تبریز-اختصاصی گل گهر-سیرجان

داماش ایرانیان-اتکا گلستان-صنایع دفاع-تهران

ابومسلم خراسان-مس سرچشمه-ثامن الائمه-مشهد

فولاد یزد-پاس همدان- شهید نصیری-یزد

نیروی زمینی تهران-شهرداری تبریز-شهدای نزاجا-تهران

شهرداری یاسوج-یادآوران شلمچه-تختی-یاسوج

مس رفسنجان-راهیان کرمانشاه-تختی-رفسنجان

ماشین سازی تبریز-نفت مسجد سلیمان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

الوند همدان-شهرداری اراک-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری بندرعباس-استقلال خوزستان-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-شاهین بوشهر-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

ایرانجوان بوشهر-برق شیراز-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۳۰

ملی حفاری اهواز-سایپا شمال-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

 

 ...............................................................

 

هفته نوزدهم

پنجشنبه ۱۹ بهمن – ساعت ۱۴

 

نفت مسجد سلیمان-نساجی مازندران-بهنام محمدی-مجسد سلیمان-ساعت ۱۴:۳۰

گل گهر سیرجان-استقلال اهواز-اختصاصی گل گهر-سیرجان

شهرداری اراک-ماشین سازی تبریز-امام خمینی-اراک

اتکا گلستان-ابومسلم خراسان-شهدا-گرگان

مس سرچشمه-الوند همدان-شهید زینلی-سرچشمه

فولاد یزد-ملی حفاری اهواز-شهید نصیری-یزد

ساپیا شمال-نیروی زمینی تهران-شهدا-ساری

گسترش فولادتبریز-آهن بافق یزد-بنیان دیزل-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

پاس همدان-برق شیراز-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری تبریز-مس رفسنجان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

راهیان کرمانشاه-شهرداری یاسوج-آزادی-کرمانشاه-ساعت ۱۴:۱۵

شاهین بوشهر-داماش ایرانیان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۳۰

استقلال خوزستان-ایرانجوان بوشهر-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

یادآوران شلمچه-شهرداری بندرعباس-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

 

 

 ............................................................................

هفته بیستم

شنبه ۲۸ بهمن

 

نساجی مازندران-شهرداری اراک-شهدا-ساری-ساعت ۱۴:۱۵

ابومسلم خراسان-شاهین بوشهر-ثامن الائمه-مشهد-ساعت ۱۴:۰۰

آهن بافق یزد-نفت مسجد سلیمان-شهدا سنگ آهن-بافق-ساعت ۱۴:۱۵

داماش ایرانیان-گل گهر سیرجان-صنایع دفاع-تهران-ساعت ۱۴:۱۵

برق شیراز-استقلال خوزستان-شهید دستغیب-شیراز-ساعت ۱۴:۱۵

نیروی زمینی تهران-فولاد یزد-شهدا نزاجا-تهران-ساعت ۱۴:۱۵

مس رفسنجان- سایپا شمال-تختی-رفسنجان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری یاسوج-شهرداری تبریز-تختی-یاسوج-ساعت ۱۴:۱۵

ماشین سازی تبریز-مس سرچشمه-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۳۰

الوند همدان-اتکا گلستان-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۳۰

شهرداری بندرعباس-راهیان کرمانشاه-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۳۰

استقلال اهواز-گسترش فولاد تبریز-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۴۵

ملی حفاری اهواز-پاس همدان-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۴۵

ایرانجوان بوشهر-یادآوران شلمچه-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت




  • یکشنبه 5 آذر 1391 11:31 ب.ظ
    سلام به امید برد الوند سرافراز.
  • پنجشنبه 2 آذر 1391 08:16 ب.ظ
    سلام ! جون ما بازی ها رو توی تختی بزارین ! ما دانش آموزان نمی تونیم بیایم ثامن
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

اهم اخبار ورزشی از نگاه فارس


در قاب ورزش سه


اخبار ورزشی استان در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالی



هواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو