• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

مدیر كل ورزش و جوانان خراسان رضوی: رسیدگی و توجه زیاد به ابومسلم به خاطر مطالبات و دغدغه مردم است

   |  دوشنبه 21 اسفند 1391

دكتر علی‌اكبر هاشمی جواهری امروز 21 اسفند در كارگروه خبرنگاران ورزشی استان در خصوص رسیدگی به بحث مالكیت ابومسلم تصریح كرد: رسیدگی و توجه زیاد به ابومسلم به خاطر مطالبات و دغدغه مردم است كه در برنامه‌ای رادیویی نیز حدود 90 درصد از مردم استان خواستار حل مشكل ابومسلم بودند كه در این زمینه نیز جلسات زیادی برگزار شد و امیدوارم كه تصمیمات گرفته شده مشكلات این تیم را حل كند و شما خبرنگاران نیز هر كدام به عنوان یك كارشناس می‌توانید در این خصوص به ما كمك كنید. وی همچنین عنوان كرد: ورزش نباید آویزان اقتصاد باشد بلكه برعكس اقتصاد ما باید به دنبال ورزش باشد. وی افزود: خوشبختانه اتفاقاتی كه می‌خواستم در رسانه ورزشی استان بیافتد محقق شد ولی معنی‌اش این نیست كه همه چیز حل شده و دیگر نیازی به تلاش نیست....

وی ادامه داد: همه ورزش را یك نیاز می‌دانند و به دنبال این هستند تا در آن مشارکت كنند، با این اتفاقات ورزش استان دیگر بیدار شده ولی هنوز حركات زیادی را در پیش دارد.

وی با بیان اینكه غبار و مشكلاتی كه به دلیل اختلاف سلیقه در ورزش استان وجود داشت، برطرف شده است، تصریح كرد: خوشبختانه بخش زیادی از مشكلات هیات‌های ورزشی استان حل شده و امسال شاهد موفقیت‌های خوبی در عرصه ورزش بوده‌ایم كه امیدوارم این موفقیت‌ها نیز ادامه یابد.

هاشمی جواهری اذعان كرد: متاسفانه عمق بعضی از موفقیت‌ها را خیلی زیاد نمی‌بینم، همانند برد تیم‌های هندبال ثامن‌الحجج(ع) سبزوار و مشهد كه در اندازه خودش خوب بود ولی باید عمیق‌تر از این باشد و این موضوع زمانی عمق پیدا می‌كند كه همه افراد حاضر در تیم بومی و خراسانی باشند.

وی با اعتقاد به اینكه در عرصه خبر اتفاقات خوبی افتاد، ادامه داد: از روز اول ورودم در اداره کل ورزش و جوانان استان، احساس كردم كه رسانه‌های ورزشی رها هستند و دارای كمیته و یا انجمنی نیستند به همین دلیل تلاش‌های زیادی شد تا پیوستگی و اتحادی بین خبرنگاران ورزشی استان ایجاد شود كه در چندین مرحله به نتیجه نرسیدیم و به همین دلیل من خودم دست به كار شدم.

وی افزود: پس از اینكه اداره كل ورزش و جوانان استان اقدام به ایجاد روابط عمومی قوی در زمینه ورزش كرد، عده‌ای مصاحبه كردند كه اداره كل در نظر دارد هر چه كه خودش می‌خواهد را منعكس كند ولی در واقع به این شكل نبود.

مدیر كل ورزش و جوانان استان خاطرنشان كرد: این كه خبرنگاران ورزشی دارای صنف مشخصی نیستند یك ضعف به حساب می‌آید و از آنجایی كه اداره كل متولی ورزش استان است و رسانه ورزشی نیز زیر مجموعه آن به حساب می‌آید، باید سعی كنیم تا نظارتی بر آن داشته باشیم.

وی با بیان اینكه در زمینه رسانه هر كاری كه كردم به دنبال منافع خبرنگاران بوده‌ام نه منافع اداره كل، تصریح كرد: رسانه و خبر جزو لاینفك و در واقع ماهیت ورزش است و اگر رسانه از ورزش گرفته شود در واقع ماهیت آن گرفته شده است به همین دلیل سعی داریم تا در اولین فرصت و در مهر ماه آینده بتوانیم دانشجوی خبرنگاری ورزشی را در دانشگاه علمی كاربردی اداره كل ورزش و جوانان جذب كنیم.

وی با اشاره به گلایه‌ای که از برخی رسانه‌های ورزشی استان داشته است، اظهار كرد: صحبت من این است كه چرا بعضی افراد از روی بی‌انصافی مطلب می‌نویسند؟ در حال حاضر نیز خبرنگاران در هیچ مضیقه‌ای نیستند و كاملا آزادند تا حرف حق را بنویسند ولی باید در مقابل قلم و چیزی كه می‌نویسند تعهد داشته باشند.

وی در خصوص مشكلات مالی كه همه با آن درگیر هستند، عنوان كرد: ورزش استان نیز از این مشکلات مستثنی نیست ولی در حال حاضر ورزش در دنیا به عنوان یك منبع درآمد بسیار قوی مشغول به فعالیت است اما متاسفانه ما نتوانستیم از ورزش تولید درآمد كنیم و همیشه در ورزش خود را نیازمند منابع مالی دیده‌ایم.

مدیر كل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی تصریح كرد: ورزش باید به سمتی برود كه علاوه بر اداره خودش بتواند ایجاد درآمد نیز بكند كه متاسفانه ما در این مورد هنوز به جایی نرسیده‌ایم همچنین باید اجازه بدهیم كه نهادهای خصوصی از ورزش برای تولید درآمد خود استفاده كنند البته در صورتی كه حق ورزش را نیز بدهند.

 وی آغاز به كار دانشگاه علمی و كاربردی اداره كل ورزش و جوانان خراسان رضوی را یك اتفاق بسیار مهم و نقطه عطف در تاریخ ورزش کشور خواند و گفت: با وجود محدویت‌ها و معذوریت‌هایی كه بود توانستیم اولین اداره كلی باشیم كه چنین محلی را بازگشایی كردیم و باید به آن به عنوان یك موفقیت در عرصه ورزش نگاه كرد.

هاشمی جواهری افزود: امیدوارم حاصل این كار مجموعه‌ای از تلفیق علم و تجربه در ورزش باشد و بتوانیم نیروهای متخصص خوبی را در این دانشگاه تربیت كنیم. منبع: ایسنا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


در قاب ورزش سه


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic