• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم مشهد: حمایت مسئولان سبب صعود ابومسلم به لیگ برتر می‌شود

   |  یکشنبه 26 آبان 1392

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم مشهد گفت: اگر حمایت لازم از سوی مسئولان استانی از تیم ابومسلم انجام شود، قطعا به لیگ برتر صعود می‌کنیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، علی حنطه، سرمربی تیم فوتبال ابومسلم مشهد با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم خراسان رضوی، در ارتباط با وضعیت این تیم، با خبرنگاران تسنیم خراسان رضوی گفت‌وگو کرد. متن گفت‌وگوی وی با خبرگزاری تسنیم خراسان رضوی به شرح زیر است: تسنیم: چرا با تمامی مشکلات موجود، دوباره سرمربیگری تیم ابومسلم را قبول کردید؟ ابومسلم با زندگی من رقم خورده و نام ابومسلم خاطرات من است، در این تیم 13 سال سابقه بازی و 8 سال سابقه مربیگری دارم و تیم را از خودم می‌دانم. بعد از آن که خداد عزیزی پیشنهاد مربیگری ابومسلم را به من داد با کمک ایشان لیست بازیکنانی که همه شناخته شده هستند را تهیه و انتخاب کردیم....

تسنیم: چرا در بازی مقابل تیم پارسه ایرانیان تیم افت پیدا کرد؟
با شرایطی که اول فصل در مورد تیم ابومسلم پیش آمد ما زمان مناسب را برای بدنسازی از دست دادیم قبل از شروع فصل و با توجه به مشخص نبودن سرنوشت تیم، با حواشی زیادی مواجه شدیم و حتی زمین تمرین در اختیار ما قرار ندادند که تیم را برای انجام تمرینات و آمادگی به تهران بردیم، در این کش و قوس‌های فراوان تیم ضربه خورد و نتوانستیم به لحاظ بدنسازی به حد مطلوب برسیم و مثل بازی با پارسه ایرانیان تیم افت پیدا می‌کند و ما در آن بازی بد عمل کردیم و مستحق باخت بودیم.
در کنار این عوامل باید به قول و قرارهای مالی عمل می‌شد که عمل نکردیم و مدیرعامل باشگاه با بازیکنان ارتباط ندارند و فقط آقای فاضل آمدند و 500 هزار تومن کل پاداشی بود که تاکنون به بازیکنان پرداخت شده است البته آقای وفایی تلاش فراوانی برای تامین مالی بازیکنان می‌کنند و قول‌هایی برای پرداخت بازیکنان داده شده است.

تسنیم: آیا امسال مدعی صعود به لیگ برتر هستید؟
اگر حمایت مالی و مسئولان استان در کنار بار فنی تیم باشد ما مدعی صعود به لیگ برتر هستیم و برای تقویت تیم در نیم فصل، با یک بازیکن لیگ برتری در پست دفاع و پست فوراوارد صحبت کرده‌ایم. با تمرینات و برنامه‌های ویژه تیم به لحاظ فنی روز به روز بهتر می‌شود و در کل از امتیازهای بدست آمده در طول فصل، راضی هستیم.

تسنیم: چه تیم‌هایی را مدعی صعود به لیگ برتر می‌دانید؟
لیگ دسته یک فراز و نشیب زیادی دارد و همه تیم‌ها، حتی سایپای شمال هم مدعی صعود به لیگ برتر هستند، البته لیگ دسته یک حواشی زیادی داشته و ممکن است برای تیم‌ها مشکلاتی درست کند که باید آنها را حل و فصل کنیم.

تسنیم: کیفیت برگزاری لیگ دسته یک چگونه است؟
برگزاری مسابقات نسبت به سال‌های قبل بهتر شده است، در سال‌های گذشته مربیانی با زد و بند تیم خود را بالا می‌آوردند اما امسال نظارت‌ها بیشتر شده و شبکه ورزش بازی‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد و اهمیت لیگ دسته یک که کمتر از لیگ برتر نبوده باید مورد توجه قرار گیرند و بازی‌های مهم از شبکه 3 سیما نیز پخش شوند.

تسنیم: آیا حمایت از تیم ابومسلم توسط مسئولان صورت می‌گیرد؟
هیچ حمایتی از تیم ابومسلم خراسان در استان صورت نگرفته است و اگر این تیم را با تیم‌های اهوازی و اصفهانی مقایسه کنیم یتیم بودن تیم را حس می‌کنیم، در مشهد حمایت از تیم صورت نمی‌گیرد و با این که استان خراسان استانی صنعتی است اما هیچ گونه سرمایه گذاری در بخش فوتبال صورت نگرفته و صنعت فولاد خراسان به تیم اصفهان کمک مالی می‌کند و تا زمانی از منیت‌های مسئولان کاسته نشود مشکل فوتبال حل نمی‌شود.

تسنیم: حضور تیم‌های نوپا در مشهد را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
در شهر مشهد تاکنون تیم‌های زیادی مثل آدونیس و خوشاب فعالیت کردند اما با آنها طوری برخورد شد که از ادامه فعالیت منصرف شدند باید با تیم‌های نوپا مثل پدیده و سیاه جامگان درست رفتار شده و از آنها حمایت صورت بگیرد تا افراد برای تیم داری تشویق شوند،کسانی که بالای سر این تیم‌ها هستند افرادی با تجربه و قدرتمند هستند و این تیم‌ها توانایی بالایی برای رشد در فوتبال را دارند.

تسنیم: آیا ابومسلم در معرفی ستاره به فوتبال کشور افول کرده است؟
تیم ابومسلم بازیکنان زیادی به عرصه فوتبال معرفی کرده و الان هم بازیکنان خیلی خوبی داریم که توانایی ستاره شدن را دارند ولی متاسفانه نگاه به لیگ یک نیست و این بازیکنان دیده نمی‌شوند.

تسنیم: در انتخابات هیئت فوتبال خراسان رضوی به چه کسی رای می‌دهید؟
ما دوست داریم به کسی که برای استان اولویت دارد رای بدهیم و دوست داریم کسی که مستقل بوده و با تجربه و کاربلد این پست است رأی بیاورد.

تسنیم: رابطه شما با تماشاگران مشهدی چگونه است؟
با تماشاگران رابطه بسیار خوبی دارم و در هر تیمی فعالیت کردم مورد تشویق قرار گرفته‌ام.

تسنیم: آیا همچنان خواهان بازی در ورزشگاه ثامن هستید؟
ورزشگاه ثامن برای بازی تیم ما بهتر است و باید طوری فوتبال بازی کنیم که تماشاگر و صدا و سیما به ورزشگاه بیایند.

تسنیم: شایعاتی مبنی بر حضور کسانی که اطلاعات تیم را به بیرون درز می‌دهند وجود دارد آیا این شایعات صحیح است؟
این افراد که اطلاعات تیم را در اختیار رقبا قرار می‌دهند اگر از کار خود دست نکشند با آنها برخورد می‌کنیم فعلا با آنکه می‌دانیم چه کسی این کار را انجام می‌دهد سکوت می‌کنیم.

تسنیم: بعضی بازیکنان به خدمت گرفته شده در تیم ابومسلم از سن بالایی برخوردار هستند آیا دوران بازی اینها تمام نشده است؟
این حرف، حرف نادرستی است و در لیگ برتر بازیکنانی با سن بالا و با تجربه به خوبی بازی می‌کنند و برای تیم خود مفید هستند و در تیم ما کنار بازیکنان با تجربه، بازیکنان جویای نام هم هستند.

تسنیم: در مورد حواشی که در اطراف تیم به وجود می‌آید توضیح بدهید؟
هر وقت ابومسلم نتیجه می‌گیرد حواشی هم برای این تیم به وجود می‌آید و من با برزگر هیچ مشکلی نداشته و از آقای حسینی بپرسید که آیا من پشت ایشان حرفی زده‌ام و رابطه من با دیگر مربیان جناب آقای برزگر و آقای میثاقیان خوب بوده و مخصوصا میثاقیان مربی و پیشکسوت من بوده و دست ایشان را می‌بوسم.

تسنیم: حضور خداداد عزیزی چه تاثیری بر تیم دارد؟
من از همه مشاوره می‌گیرم و خداداد عزیزی با کوله باری از تجربه به من و تیم ابومسلم کمک شایان توجهی می‌کند و در کنار آن سعی کردیم کادر فنی و گروهی انگیزه دار و کاربلد داشته باشیم.


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


در قاب ورزش سه


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic