• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

فراخوان مجدد شهسواری برای فشردن دست داوطلبان همراهی ابومسلم

   |  یکشنبه 25 مهر 1389

ناصر شهسواری مجدداً برای فشردن دست هر داوطلب صادق در همراهی باشگاه ریشه دار و پرطرفدار ابومسلم اعلام آمادگی کرد. به گزارش روابط عمومی مؤسسه ی فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان، مدیرعامل باشگاه که پس از شرکت در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در آکادمی ملی المپیک تهران سخن می گفت، ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن سالروز میلاد حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه اظهار داشت: در این نشست که بیش از شش ساعت به طول انجامید و اکثر مدیران بخش های مختلف فوتبال کشور حضور داشتند، علاوه بر گفتگوهای طولانی، مصوباتی هم داشت که از آن جمله می توان «تلاش برای ترویج مسائل اخلاقی، پرهیز از سیاه نمایی در ورزش، تأکید بر تقویت اخلاق در فوتبال و اجتناب از ایجاد تنش و تفرقه دوری و ...» را یادآور شد....
مدیرعامل باشگاه ابومسلم خراسان با اشاره به این که مخاطب این تأکیدات هرچند اصحاب رسانه و اهالی مطبوعات ورزشی بود، اما بی شک همه ی کسانی که به نحوی از انحاء دستی در ورزش بویژه رشته ی پرطرفدار فوتبال دارند را شامل می شود افزود: امروزه «همدلی، یکرنگی و صداقت» از مهمترین مؤلفه های رشد و شکوفایی ورزش کشور بویژه «فوتبال» است و در استان منسوب به امام مهر و مهربانی، حضرت رضا(ع) این شاخصه باید بیشتر از هر جای کشور نمایان باشد که متأسفانه در برخی موارد خلاف آن را شاهدیم.

شهسواری ضمن اظهار تأسف از برخی اظهارات نسنجیده و بعضاً مغرضانه نسبت باشگاه ابومسلم خراسان و بازیکنانش تصریح کرد: هرچند در آستانه ی ایام ولادت ولی نعمت همه ی ما ایرانیها حضرت رضا(ع) هستیم و اگر خدا بپذیرد، می خواهیم در لباس ورزش، خادمی آن امام همام را بکنیم و نمی خواهیم که حرفی از تلخی ها و گله گزاری ها در میان باشد، اما متأسفانه برخی اظهارات نسنجیده بویژه از سوی کسانی که ادعای حمایت و دلسوزی از باشگاه ابومسلم خراسان را دارند، انسان را مجبور می کند که در مقام دفاع از تلاش های شبانه روزی و مجدانه ی تمامی دست اندرکاران، مربیان و بازیکنان باشگاه پاسخ بعضی از این غبار افکنی های مأیوسانه را بدهد.

وی ضمن گلایه از برخی بی تقوایی ها در اظهارات و تحلیل ها نسبت به باشگاه افزود: متأسفانه بعضی از کسانی که داعیه ی مهرورزی آنان به ابومسلم، گوش فلک را پر کرده و همه جا می نشینند و برای ابومسلم مرثیه سرایی می کنند، غافل از آن هستند که مهمترین نشانه ی حیات یک باشگاه ورزشی، بازیکنانش هست و بس! ابومسلمی که دو ماه پیش تحویل گرفتیم و آبرویمان را نیز پای آن گذاشتیم، عملاً هیچ نشانه ای از یک باشگاه ورزشی را با خود نداشت! نه بازیکن بزرگسالی برایش باقی مانده بود! نه بازیکن امیدی را می توانستیم به کار بگیریم! این یعنی این که باشگاه کلاً منحل شده و کسی هم پا پیش نگذاشته و مدیریت بحران نخواهد کرد در حالی که به لطف خدا فقط طی بیست روز قبل از آغاز بازی ها، تیم در نهایت تلاش برای جذب بهترین ها بسته شد و به اعتقاد من احیا کردن این تیم منحل شده، شاهکاری بود که نه به دست ما بلکه به همت و حمایت استانداری خراسان رضوی اتفاق افتاد.

شهسواری ضمن تأکید مجدد بر لحاظ شرایط زمانی و مکانی و واقعیات در تحلیل ها و اظهارات و قلم زدن ها گفت: به آن کنار گودنشین هایی که کار هر روزه شان شده انرژی منفی پمپاژ کردن و به جای این که بیایند و به تیم روحیه بدهند، عملاً تیشه به ریشه ی ریشه دارترین باشگاه ورزشی شرق کشور می زنند و نسبت به بازیکنان تحلیل های آن چنانی دارند، عرض می کنم که الان تیم 5 تا جای خالی دارد. اگر راست می گویید، بازیکن خوب معرفی کنید! 5 بازیکن یعنی 50 درصد یک تیم و این برای شما که ادعای توانمندی و قهرمان کردن تیم را دارید، نباید کار سختی باشد!

وی برخی قضاوت ها را غیر منصفانه و بعضاً مغرضانه خواند و گفت: واقعاً انسان غصه می خورد وقتی این بچه های شجاع، غیرتمند و با تعصب تیم را می بیند که در عین همه ی نامهربانی هایی که این روزها گفته و شنیده می شود، علی رغم سختی تمرینات فشرده، اما با چه شور و نشاط و امیدی تلاش می کنند تا انشاءالله کارهای غیر ممکن را ممکن کنند و به همه ثابت کنند که مستحق این چیزهایی که پشت سر تیم گفته می شود نیستند و من مطمئن هستم که همین بچه ها دیر یا زود ابومسلم را به جایگاه اصلی خودش در فوتبال کشور بر می گردانند.

مدیرعامل باشگاه خواستار تمایز انتقاد سازنده از نقد مخرب و کوبنده شد و تصریح کرد: البته انتقادات سازنده ای هم بوده که توسط دلسوزان واقعی باشگاه مطرح شده و حتی حضوراً با تعدادی از پیش کسوتان و مربیان مشهدی  نشست هایی داشتم و با بسیاری هم تلفنی مشورت و رایزنی کردم که البته این گفتگوها همچنان ادامه دارد و واقعاً از همه ی آنها سپاسگزارم و امیدوارم این رویه ی پر ثواب، رویه ی بعضاً ناصواب مطبوعات محلی را نیز در بر گیرد و آنها نیز نسبت به این تیم پرطرفدار و باسابقه با قلم مهربان تری مطلب بنویسند و نه تنها تریبون افراد معلوم الحال نشده بلکه به سراغ پیش کسوتان و دلسوزان واقعی ورزش استان رفته و از آنها هم یادی کنند.

شهسواری ضمن رد درخواست خبرنگار ما برای بیان واضحتر مصادیق این داعیان گفت: هواداران فهیم باشگاه و مردم ورزش دوست مشهد مقدس قطعاً متوجه این افراد هستند و نیازی به توضیح واضحات نیست اما همین اندازه بدانند که برخی از آنان کسانی هستند که از سویی زیر علم طرفداری خالصانه از ابومسلم سینه می زند و از طرفی دیگر وکیل آنان در جلسه ی اخیر کمیته ی انضباطی صراحتاً تأکید می کند که ما می خواهیم که ابومسلم زمین بخورد و تعلیق شود!

وی در پاسخ به این سؤوال خبرنگار ما مبنی بر آخرین خبر از نتیجه ی برگزاری این جلسه گفت: در این جلسه خواستار دو هفته وقت شدیم تا پس از واگذاری سهام به دکتر وفایی مالک جدید باشگاه، اولاً نسبت به احیای بخش حقوقی باشگاه اقدام کنیم تا ادعاهای سره از ناسره بر اساس یک کار کارشناسی شده جدا شود و ثانیاً پس از مشخص شدن طلبکاران واقعی و دعوت از آنها، زمینه ی تفاهم، تعامل و تسویه حساب آنان فراهم شود.

مدیرعامل باشگاه همچنین از رایزنی های خود برای جذب یک بازیکن آزاد خبر داد و افزود: خوشبختانه تیم در وضعیت مناسبی قرار دارد و تمرینات با قوت در حال انجام است و بازیکنان هم با روحیه ی مضاعف و با انگیزه قوی در حال انجام تمرینات می باشند. من هم که برای رتق و فتق امور باشگاه به تهران آمدم، سعی می کنم از این فرصت استفاده کرده و طبق قرار قبلی با شریفی رئیس کمیته ی انضباطی نیز جلسه ای داشته باشم و پیرامون مسائل مختلف با ایشان به گفتگو و رایزنی بپردازم.

شهسواری در پایان به آغاز تمرینات تیم هندبال پرسپولیس سبزوار که اخیراً شروع شده و زیر نظر وی مشغول به انجام تمرینات و آماده سازی خود برای شرکت در مسابقات پیش رو می باشند، گریزی زد و رشته ی کشتی را هم بی نصیب نگذاشت و افزود: خبر خوش دیگر برای ورزش استان این که دستور تشکیل تیم کشتی هم داده شده و در حال انجام انجام امور آن هستیم تا انشاءالله در این رشته ی ورزشی و باسابقه در خراسان رضوی نماینده ی فعالی در سوپر لیگ داشته باشیم.

 • چهارشنبه 17 خرداد 1391 08:47 ق.ظ
  به امید موفقیت جناب اقای شهسواری
 • چهارشنبه 17 خرداد 1391 08:44 ق.ظ
  به امید موفقیت جناب اقای شهسواری
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات