تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - سعید جوشش: روی بد فوتبال را دیدیم/ ابومسلم یکی از بخت‌های مسلم صعود است

سعید جوشش: روی بد فوتبال را دیدیم/ ابومسلم یکی از بخت‌های مسلم صعود است

سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم گفت: با وجود به دست آوردن فرصت‌های متعدد گلزنی نتوانستیم پیروز شویم و این روی بد فوتبال برای تیم نسل ابومسلم بود. سعید جوشش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، در خصوص بازی تیمش در برابر تیم ملی حفاری اهواز عنوان کرد: متاسفانه در مصاف با ملی‌حفاری فوتبال روی بدش را به ما نشان داد، در حالیکه تیم حریف تنها 1 موقعیت نصفه نیمه داشت که به گل تبدیل شد، تیم ما از 7، 8 موقعیت گل خود نتوانست استفاده لازم را ببرد و تنها با به ثمر رساندن 1 گل بازی را با تساوی به اتمام رساندیم. وی افزود: در بین دقایق 90 تا 94 بازی حتی به 3 شانس مسلم گلزنی رسیدیم که متاسفانه نتوانستیم از این فرصت‌ها استفاده لازم را ببریم. البته تیم ملی‌حفاری هم تیم خوبی است و به نظر می‌رسید با تغییراتی که در بازی با نسل ابومسلم ایجاد کرده ‌بودند برای کسب حداقل امتیاز از مشهد به زمین مسابقه آمده‌ بودند....

سرمربی تیم فوتبال نسل ابومسلم با بیان اینکه جواد ایزدی تنها مصدوم تیم نسل ابومسلم است تصریح کرد: امیدواریم از این هفته جلیل قپانوری نیز بتواند برای تیم به میدان برود.

وی در خصوص پیشرفت تیمش نسبت به روزهای آغازین تاکید کرد: خوشبختانه روز به روز در حال پیشرفت هستیم، در گذشته اگر مشکل اصلی ما عدم موفقیت تیم در ساخت موقعیت گل بود، در 2 بازی اخیر توانسته‌ایم به این مهم دست پیدا کنیم و در بازی با ملی حفاری موقعیت‌های متعدد گلزنی داشته‌باشیم. از روز اول هم گفتم که ابومسلم یکی از بخت‌های مسلم صعود به لیگ دسته یک است و اعتقاد دارم که در این راه موفق می‌شویم.

گفتنی است تیم فوتبال نسل ابومسلم باید در ادامه این رقابت‌ها چهارشنبه این هفته در قم به مصاف آذرخودروی این شهر برود.

در جدول رده‌بندی، تیم فوتبال فجرگاز با 14 امتیاز در رده نخست، پیام خراسان با 13 امتیاز در رده دوم و البته نسل ابومسلم با 9 امتیاز در عناوین میانه جدول جای گرفته ‌است.